Digitalisering av opplæring starter nå!

Vi gjør det enkelt for virksomheter å lykkes med digital opplæring.

lre noe nytt har aldri vrt enklere-hd (4)
500 000 kursdeltakere i Norge

500 000 kursdeltakere i Norge

Over 80% av kursdeltakerne er veldig fornøyd med e-læringskurset

10 ansatte

10 ansatte

Som jobber for å gjøre e-læring enklere og morsommere hver dag

Kontorer i Oslo og Gdansk

Kontorer i Oslo og Gdansk

Ta en tur innom og se hvordan vi har det.

Over 700 norske virksomheter bruker XtraMile

Over 700 norske virksomheter bruker XtraMile

De har tilsammen 3000 kursforfattere og produserer nye kurs daglig

Kundene våre har 50 - 30 000 ansatte

Kundene våre har 50 - 30 000 ansatte

De jobber departementer, direktorater, kommuner og bedrifter i alle bransjer

Leverer Norges største opplæringsaktivitet

Leverer Norges største opplæringsaktivitet

I samarbeid med NorSIS leverer vi Nasjonal Sikkerhetsmåned. Over 250 000 deltakere

Møt teamet

Kristoffer Aas

Kristoffer Aas

Daglig Leder, Co-founder

+47 92 43 73 71 kristoffer@xtramile.no
Sten Ove Elvegård

Sten Ove Elvegård

Salg og Markedsføring, Co-founder

+47 90 93 56 08 sten@xtramile.no
Knut Øyvind Nævra

Knut Øyvind Nævra

Support og Opplæring

+47 99 46 53 60 knut@xtramile.no
Eric Ramm

Eric Ramm

Key Account Manager

+47 97 70 54 05 eric@xtramile.no
Marcin Banaszek

Marcin Banaszek

UX/UI Designer

marcin@xtramile.no
Paweł Pawłowski

Paweł Pawłowski

Front-End Utvikler

pawel@xtramile.no
Adrian Czachorowski

Adrian Czachorowski

Fullstack Utvikler

adrian@xtramile.no
Łukasz Jarmułowicz

Łukasz Jarmułowicz

Team Lead Utvikling

lukas@xtramile.no
Patryk Podworski

Patryk Podworski

Fullstack Utvikler

patryk@xtramile.no
Katarzyna Sałak

Katarzyna Sałak

Tester

Katarzyna@xtramile.no
Kristoffer Aas

Kristoffer Aas

Daglig Leder, Co-founder

+47 92 43 73 71 kristoffer@xtramile.no
Sten Ove Elvegård

Sten Ove Elvegård

Salg og Markedsføring, Co-founder

+47 90 93 56 08 sten@xtramile.no
Knut Øyvind Nævra

Knut Øyvind Nævra

Support og Opplæring

+47 99 46 53 60 knut@xtramile.no
Eric Ramm

Eric Ramm

Key Account Manager

+47 97 70 54 05 eric@xtramile.no
Marcin Banaszek

Marcin Banaszek

UX/UI Designer

marcin@xtramile.no
Paweł Pawłowski

Paweł Pawłowski

Front-End Utvikler

pawel@xtramile.no
Adrian Czachorowski

Adrian Czachorowski

Fullstack Utvikler

adrian@xtramile.no
Łukasz Jarmułowicz

Łukasz Jarmułowicz

Team Lead Utvikling

lukas@xtramile.no
Patryk Podworski

Patryk Podworski

Fullstack Utvikler

patryk@xtramile.no
Katarzyna Sałak

Katarzyna Sałak

Tester

Katarzyna@xtramile.no

Vi synes e-læring er enkelt

Derfor vil vi gjerne at du tester hvor enkelt det er å lage sitt eget kurs før du kjøper. Det skal være enkelt å ta e-læring for kursdeltagerne. Det skal være enkelt å spre e-læringskurset, og du skal få høy gjennomføring. Det skal være enkelt å følge opp hvem som har tatt kurset, se hvem som er sertifisert og følge opp de som ikke er det.

Prøv gratis
iQPr1XkF5F0-1