Digitalisering av opplæring starter nå!

Vi gjør det enkelt for virksomheter å lykkes med digital opplæring.

lre noe nytt har aldri vrt enklere-hd (4)
500 000 kursdeltakere i Norge

500 000 kursdeltakere i Norge

Over 80% av kursdeltakerne er veldig fornøyd med e-læringskurset

17 ansatte

17 e-læringsentusiaster

Som jobber for å gjøre e-læring enklere og morsommere hver dag

Kontorer i Oslo og Gdansk

Kontorer i Oslo og Gdansk

Ta en tur innom og se hvordan vi har det.

Over 700 norske virksomheter bruker XtraMile

Over 700 norske virksomheter bruker XtraMile

De har tilsammen 3000 kursforfattere og produserer nye kurs daglig

Kundene våre har 50 - 30 000 ansatte

Kundene våre har 50 - 30 000 ansatte

De jobber departementer, direktorater, kommuner og bedrifter i alle bransjer

Leverer Norges største opplæringsaktivitet

Leverer Norges største opplæringsaktivitet

Vi har levert kurs i Nasjonal Sikkerhetsmåned. Over 250 000 deltakere hvert år

Møt teamet

Kristoffer Aas

Kristoffer Aas

Daglig Leder, Co-founder

+47 92 43 73 71 kristoffer@xtramile.no
Sten Ove Elvegård

Sten Ove Elvegård

Salg og Markedsføring, Co-founder

+47 90 93 56 08 sten@xtramile.no
Knut Øyvind Nævra

Knut Øyvind Nævra

Support og Opplæring

+47 99 46 53 60 knut@xtramile.no
Eric Ramm

Eric Ramm

Key Account Manager

+47 97 70 54 05 eric@xtramile.no
Salg

Ole Martin Kristiansen

Key Account Manager

+47 915 59 164 olemartin@xtramile.no
Martyna-1

Martyna Sobiecka

UX/UI Designer

martyna@xtramile.no
Katarzyna Sałak

Katarzyna Sałak

QA og Applikasjonstester

katarzyna@xtramile.no
Łukasz Jarmułowicz

Łukasz Jarmułowicz

Team Lead Utvikling

lukas@xtramile.no
Adrian Czachorowski

Adrian Czachorowski

Fullstack Utvikler

adrian@xtramile.no
Patryk Podworski

Patryk Podworski

Fullstack Utvikler

patryk@xtramile.no
Marcin-1

Marcin Peć

Fullstack utvikler

marcin@xtramile.no
Avtar employee

Paweł Wilgan

Front-End Utvikler

pawel@xtramile.no
Helena-1

Helena Malewska

Kursutvikler

helena@xtramile.no
Sylwia-1

Sylwia Garska

Kursutvikler

sylwia@xtramile.no
Jonathan2

Jonathan Aas

Kursutvikler

jonathan@xtramile.no
Michael

Michael Mankowitz

Account Manager

michael.mankowitz@xtramile.no
Andrea

Andrea Gleditsch

Account Manager

andrea@xtramile.no
Jesper

Jesper Holte Andresen

Account Manager

jesper@xtramile.no
Kristoffer Aas

Kristoffer Aas

Daglig Leder, Co-founder

+47 92 43 73 71 kristoffer@xtramile.no
Sten Ove Elvegård

Sten Ove Elvegård

Salg og Markedsføring, Co-founder

+47 90 93 56 08 sten@xtramile.no
Knut Øyvind Nævra

Knut Øyvind Nævra

Support og Opplæring

+47 99 46 53 60 knut@xtramile.no
Eric Ramm

Eric Ramm

Key Account Manager

+47 97 70 54 05 eric@xtramile.no
Salg

Ole Martin Kristiansen

Key Account Manager

+47 915 59 164 olemartin@xtramile.no
Martyna-1

Martyna Sobiecka

UX/UI Designer

martyna@xtramile.no
Katarzyna Sałak

Katarzyna Sałak

QA og Applikasjonstester

katarzyna@xtramile.no
Łukasz Jarmułowicz

Łukasz Jarmułowicz

Team Lead Utvikling

lukas@xtramile.no
Adrian Czachorowski

Adrian Czachorowski

Fullstack Utvikler

adrian@xtramile.no
Patryk Podworski

Patryk Podworski

Fullstack Utvikler

patryk@xtramile.no
Marcin-1

Marcin Peć

Fullstack utvikler

marcin@xtramile.no
Avtar employee

Paweł Wilgan

Front-End Utvikler

pawel@xtramile.no
Helena-1

Helena Malewska

Kursutvikler

helena@xtramile.no
Sylwia-1

Sylwia Garska

Kursutvikler

sylwia@xtramile.no
Jonathan2

Jonathan Aas

Kursutvikler

jonathan@xtramile.no
Michael

Michael Mankowitz

Account Manager

michael.mankowitz@xtramile.no
Andrea

Andrea Gleditsch

Account Manager

andrea@xtramile.no
Jesper

Jesper Holte Andresen

Account Manager

jesper@xtramile.no

Vi synes e-læring er enkelt

Derfor vil vi gjerne at du tester hvor enkelt det er å lage sitt eget kurs før du kjøper. Det skal være enkelt å ta e-læring for kursdeltagerne. Det skal være enkelt å spre e-læringskurset, og du skal få høy gjennomføring. Det skal være enkelt å følge opp hvem som har tatt kurset, se hvem som er sertifisert og følge opp de som ikke er det.

Prøv gratis
iQPr1XkF5F0-1